اعلام قیمت رسمی بلیت فت و برگشت پرواز های اربعین


طبق ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری قیمت بلیت رفت و برگشت پرواز های اربعین از تهران و اغلب شهرها به نجف و بغداد ۶ میلیون تومان است اما در ۴ مسیر پروازی قیمت رفت و برگشت ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است

طبق ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری قیمت بلیت رفت و برگشت پرواز های اربعین از تهران و اغلب شهرها به نجف و بغداد ۶ میلیون تومان است اما در ۴ مسیر پروازی قیمت رفت و برگشت ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

 قیمت بلیت پروازهای اربعین در مسیر تهران و اعلب شهرها به نجف و بغداد ۳ میلیون تومان در مسیر یکطرفه و ۶ میلیون تومان در مسیر رفت و برگشت تعیین شده است که این قیمت برای اغلب مسیرهای پروازی از شهر های مختلف کشورمان به نجف و بغداد برای بازه زمانی ۱۵ شهریور تا ۳۰ شهریور برقرار است.

طبق ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری در بازه زمانی ۱۵ شهریور تا ۳۰ شهریور امسال قیمت بلیت پروازهای اربعین از فرودگاه های مشهد، کرمان، یزد و زاهدان به نجف و بغداد و بالعکس به صورت یک طرفه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و به صورت دو طرفه ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

 در ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی تأکید شده است، فروش بلیت هواپیما فقط از طریق سایت رسمی شرکت ها و یا به صورت حضوری از دفتر فروش هر شرکت انجام شود. سازمان هواپیمایی در ابلاغیه شماره ۳ خود به شرکت های هواپیمایی درباره پروازهای اربعین هشدار داده است در صورت بروز تخطی از این بخشنامه مسؤولان شرکت هواپیمایی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

طبق همین ابلاغیه سازمان هواپیمایی به شرکت های هواپیمایی تأکید کرده است که با شرکت های متخلف مطابق با قوانین و مقررات برخورد می شود.

بنابر این گزارش، فروش بلیت پروازهای اربعین از ساعت ۸ صبح فردا از طریق دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی و سایت شرکت های هواپیمایی انجام می شود و همانگونه که اعلام شد قیمت بلیت در مسیر تهران و اغلب شهرها به نجف و بغداد به صورت رفت و برگشت ۶ میلیون تومان است غیر از ۴ شهر ذکر شده که ۷٫۶ میلیون تومان است.

هوایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این کد را وارد کنید: captcha

      این کد را وارد کنید: captcha