سرمایه گذرای 400 میلیون دلاری برای نوسازی بندر ولادی وستوک در شرق روسیه


فسکو قصد دارد پروژه ای را برای توسعه بندر تجاری ولادی وستوک با سرمایه گذاری حدود ۲۴ میلیارد روبل (۴۰۰ میلیون دلار) اجرا کند.

گروه حمل و نقل روسی FESCO و شرکت توسعه خاور دور و قطب شمال (Far East and Arctic Development) توافق نامه‌ ای را در مورد همکاری برای توسعه بندر تجاری ولادی وستوک که در منتهی الیه شرق روسیه قرار دارد، منعقد کردند.

به نقل از آسام تدبیر، سند این همکاری در جریان مجمع اقتصادی شرق که اخیرا در ولادی وستوک برگزار گردید، توسط آرکادی کورستلیوف، رئیس فسکو و نیکولای زاپریاگایف، مدیر شرکت توسعه خاور دور و قطب شمال امضا شد.

بر اساس این قرارداد، فسکو قصد دارد پروژه ای را برای توسعه بندر تجاری ولادی وستوک با سرمایه گذاری حدود ۲۴ میلیارد روبل (۴۰۰ میلیون دلار) اجرا کند.

شرکت توسعه خاور دور و قطب شمال متعهد می‌شود که به FESCO در به دست آوردن حمایت فدرال برای اجرای موفقیت آمیز پروژه سرمایه‌ گذاری، با همکاری مقامات فدرال و منطقه‌ ای و در مذاکره با سرمایه گذاران بالقوه و شرکای تجاری، کمک کند.

به گفته کوروستلیوف، پروژه نوسازی ولادی وستوک شامل توسعه محوطه های جدید کانتینری و بهینه سازی برنامه ریزی محوطه‌ ها را شامل می‌شود.

دریایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این کد را وارد کنید: captcha

      این کد را وارد کنید: captcha