قطار هایی گه عازم مرز هستند به همراه مسافران به مبدا حرکت بازگردند.


یک پیشکسوت راه آهن با توجه به شرایط مرزهای عراق درخواست کرد قطارهایی که عازم مرز هستند به همراه مسافران به مبدا حرکت بازگردنند.

در حالی که مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده با توجه به اعلام ستاد اربعین تا اطلاع ثانوی سفرهای عراق لغو و فعلا سفرها به سمت تمام پایانه های مرزی عراق متوقف شده است و باید منتظر تصمیمات بعدی این ستاد باشیم، یک کارشناس حمل و نقل گفت: به عنوان یک راه آهنی که عمری را در ایجاد ایمنی آن گذراندم خواهش می کنم دستور برگشت قطارهایی که عازم مرز هستند را داده و مسافران را به مبدا حرکت بازگردانند.

رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان راه آهن تهران گفت: وضعیت مرزهای ایران و عراق و تجمع هزاران زائر در پشت مرز، آشفتگی بی‌حد و حصر در آن سوی مرز و نیز اعلام سرآسیمه بزرگان تدارک این سفر به ترمینال‌ های سرتاسر کشور برای اینکه جلوی مسافرت زوار را بگیرند که دیگر عازم سفر نشوند، حتما سرگردانی آنهایی را در پی دارد که فارغ از همه خبرها سواره و پیاده در حال نزدیک شدن به مرزها هستند و چه آنهایی که در قطارها در حال حرکت هستند.

محمود حشمتی در باشگاه متخصصان تین نیوز نوشت: به عنوان یک راه آهنی که عمری را در ایجاد ایمنی آن گذراندم خواهش می کنم دستور برگشت قطارهایی که عازم مرز هستند را داده و مسافران را به مبدا حرکت بازگردانند.

او ادامه داد: هرچند عدم تفکر در این روزها کاملا در همه زمینه‌ ها از  جمله به کارگیری افراد بی تجربه با ادعای زیاد در مناصب کشوری مشهود است، ولی نگرانی شدیدی دارم که این حجم لجام گسیخته هجوم به مرزها به فاجعه‌ ای ختم گردد.

ریلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این کد را وارد کنید: captcha

      این کد را وارد کنید: captcha