خط مشی

خط مشی

_

شرکت حمل و نقل ایثارگران فعال در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل کالا در سطح کشور فعالیت می­نماید و با احراز سطح سیمین کارفرمایی ازاداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در روندی روبه رشد هدف خود را بهبود مستمر کیفیت فرآیندها و خدمات به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان قرار داده است و بر این باور است که اعمال روش­های موثر به منظور ارائه خدمات با کیفیت، توجه به جنبه­های زیست محیطی، سلامت، بهبود، رفاه و ایمنی نیروی انسانی و جلب رضایت مشتریان، متضمن موفقیت در کسب و کار و مشارکتی موثر در توسعه پایدار خواهد بود.

در این راستا، استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) که مشتمل بر سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO 9001  (۲۰۰۸) ، سیستم مدیریت زیست محیطی براساس استاندارد ISO 14001  (۲۰۰۴) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه­ای براساس استانداردOHSAS 18001  (۲۰۰۷)  می ­باشد را سرلوحه فعالیت­های خود قرار داده است و جهت­گیری­های کلی خود را به شرح ذیل اعلام می­نماید:

 • تقویت و افزایش سهم بازار از طریق ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان .
 • گسترش آگاهی، توانمندی و تعهد کارکنان، از طریق ارائه آموزش نظام­مند، مستمر و موثر در زمینه مهارت­های شغلی، ایمنی و بهداشت حرفه­ای و جنبه های زیست محیطی.
 • توسعه نظام­های ارتباطی با تامین کنندگان و پیمانکاران، به منظور ایجاد تعامل اثربخش و دریافت خدمات حمل و نقلی بدون نقص و به موقع از ایشان.
 • افزایش بهره وری از طریق مدیریت بهینه منابع .
 • شناسایی و ارزیابی جنبه های زیست محیطی و مخاطرات ایمنی و بهداشت حرفه­ای در محیط کار و حصول اطمینان از انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه به منظور کاهش اثرات احتمالی.
 • تلاش در جهت انطباق با قوانین و مقررات زیست محیطی، بهداشتی و ایمنی در سطح ملی و بین المللی، در کلیه مراحل ارائه خدمات حمل و نقل بار.

  این کد را وارد کنید: captcha

   این کد را وارد کنید: captcha